Схема самоврядування

В Первомайському НВК працює 6 міністерств: інформаційний, навчальний, дисципліни , культурно-масовий, здоров’я, милосердя.   До ради учнівського самоврядування школи входять представники всіх секторів. Засідання кожного з них проводяться один раз на місяць, де підводяться підсумки роботи, враховуються позитивні і негативні сторони роботи. Після проведення таких засідань проходить засідання шкільної ради учнівського самоврядування під керівництвом голови ради та його заступника, педагога-організатора. Кожен сектор звітує про свою роботу, вносить пропозиції залежно від напрямку своєї роботи.