"КАЛИНА" (5-11 класи)

«Кожну справу самі плануємо, самі виконуємо і самі оцінюємо» . Якщо вилучити якусь частину, то від самоврядування нічого не залишиться.

Вогник хай творить лиш тільки добро
Представники учнівського самоврядування Первомайського НВК 07.11.23. провели годину спілкування у 3-4 класах. Тема «Вогник хай творить лиш тільки добро».
Мета спілкувала полягала у наступному: активізувати знання дітей про причини виникнення пожежі ; повторити правила дії під час пожежі; формувати в учнів безпечну для особистого здоров'я і здоров'я оточуючих поведінку; розвивати вміння висловлювати свою думку; виховувати здоровий спосіб життя.