Наші новини

20 лист. 2023

Первомайські учні "Плі-опліч зі спортом"

Сьогодні учні 6-8 класів Первомайського НВК, вчитель фізичного виховання та класні керівники взяли участь у Всеукраїнському проекті «Єдина Україна».
7 лист. 2023

Що ти знаєшь про вогонь

Сьогодні між 1 і 2 класом відбулася вікторина-змагання «Що ти знаєшь про вогонь».
6 лист. 2023

«Добрий і злий сірничок»

Життя й здоров’я дітей є найвищими цінностями нашого суспільства. Навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.
3 лист. 2023

Майбутнє за нами

Вибір професії — невід’ємний етап у житті кожного, хто здатен працювати. Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів обрати свій, єдиний.
3 лист. 2023

Разом ми-сила

Психологічний тренінг для учнів 5-6 класів «Вчимося керувати емоціями»
2 лист. 2023

Конкурс "Кенгуру"-23

про конкурс
31 жовт. 2023

Хеллоуін-2023

Хеллоуїн** —сучасне свято, що відзначається щорічно 31 жовтня.
30 жовт. 2023

Цікавий світ професій

тиждень «Цікавий світ професій»
27 жовт. 2023

День писемності та мови

радіодиктант національної єдності
19 трав. 2022

«Донеччина вишивана»

День вишиванки відзначається щорічно в третій четвер травня

Громадсько-активна школа — якісна освіта й успішна громада

Питання забезпечення якості освіти представлені в циклі онлайн-курсів «30 кроків до Нової української школи: навчаємо громадянина», розробленому на виконання Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа». До створення навчальних матеріалів долучилася Державна служба якості освіти України як партнер Європейського центру імені Вергеланда (Королівство Норвегія) в межах реалізації меморандуму про співпрацю.

Школа, яка є громадсько активною, у своїй діяльності передбачає розбудову внутрішньої системи забезпечення якості освіти, однієї з цілей якої є створення єдиної з місцевою громадою спільноти, здатної до співпраці та взаємної підтримки. Завдяки цьому циклу онлайн-курсів учителі, директори шкіл та їхні заступники, представники громад, учні й батьки зможуть знайти спільні точки дотику для практичної реалізації концепції Нової української школи з акцентом на розвиток громадянських компетентностей учнів, розбудову якісного, безпечного і комфортного освітнього середовища.

Цикл містить чотири курси:

У навчальну програму включено теми розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти, створення безпечного шкільного середовища, змін у педагогічній діяльності відповідно до критеріїв оцінювання освітніх і управлінських процесів закладу освіти (зокрема щодо компетентнісного навчання та формувального оцінювання).

Успішне проходження курсів зараховується як підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Довідково:

Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа»реалізується Європейським центром ім. Вергеланда та Міністерством освіти і науки України і фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії.

З відео презентацією курсу «ЗО кроків до Нової української школи: навчаємо громадянина» можна ознайомитись за посиланням:  https://www.voutube.com/whatch?м=Ton8w4tWON8